Projektowanie 3D

Druk 3D: projektowanie 3D. Wrocław, Polska.Druk 3D: projektowanie 3D. Wrocław, Polska.

WYKONYWANIE MODELI 3D

Oferujemy państwu wykonanie wirtualnych, trójwymiarowych modeli na podstawie dostarczonej przez Państwa dokumentacji (mogą to być rysunki 2d, szkice, zdjęcia lub gotowe produkty). Wysoką jakość naszych usług związanych z modelowaniem 3d opieramy na wieloletnim doświadczeniu jako lider branży druku 3d w Polsce. Gotowe modele 3D wykonane przez nas mogą Państwo wykorzystać jako:

  • PODSTAWĘ DO DALSZYCH PRAC PROJEKTOWYCH (NP DO TWORZENIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, TWORZENIA ZŁOŻEŃ)
  • WIZUALIZACJE GOTOWYCH PRODUKTÓW
  • BAZĘ DO WYKONANIA PRODUKTÓW NA OBRABIARKACH CNC

POPRAWKI W GOTOWYCH MODELACH

Oferujemy państwu usługę poprawiania i przeprojektowywania modeli przesłanych przez Państwa. 3dd druk wykonuje prace projektowe na różnych oprogramowaniach CAD, dlatego jesteśmy w stanie pracować na modelach wykonanych w oparciu o krzywe i powierzchnie parametryczne (np wykonane w programach typu 3dsmax albo Rhino) jak i modelach wykonanych w oparciu o geometrię przestrzenną i wzorach matematycznych (np wykonane w programach typu Solidworks, Autodesk Inventor).

PRZEPROJEKOWYWANIE MODELI POD DRUK 3D

Oferujemy państwu usługę projektowania modeli z myślą o późniejszym wykonaniu ich za pomocą jednej z wielu metod 3dd druk prototyping. Każda technologia druku 3d charakteryzuje się innymi wymaganiami w stosunku do modelowania, ze względu na specyfikę technologii. Firma 3dd druk oferuje możliwość przeprojektowania modelu w taki sposób, aby jego jakość po wydruku była możliwie najlepsza, przy obniżeniu kosztu wydruku i zachowaniu kształtu jak najbardziej zbliżonego do oryginału.

 

Młotek, Projekt 3D, Druk 3D

 

RENDEROWANIE

Oferujemy państwu profesjonalne renderowanie na podstawie dostarczonych modeli 3d. Dzięki zastosowaniu renderowania, modele będące zbiorem punktów i równań w przestrzeni, stają się bardziej atrakcyjne wizualnie. Firma 3dd druk świadczy pełne usługi w zakresie renderowania, z nakładaniem tekstur, dobieraniem najbardziej korzystnego oświetlenia i wykonywania renderów w postaci plików graficznych o wysokiej jakości. Możliwe zastosowania renderów:

  • MATERIAŁY REKLAMOWE
  • TAŃSZA ALTERNATYWA DLA PROFESJONALNYCH ZDJĘĆ GOTOWEGO WYROBU
  • ZAPREZENTOWANIE PROTOTYPU KTÓRY FIZYCZNIE JESZCZE NIE ISTNIEJE